Styczeń

Opera Bałtycka w Gdańsku oferuje pracę na stanowisku: Kierownik sekcji charakteryzatorskiej.

Stanowisko: Kierownik sekcji charakteryzatorskiej

Zadania:

  • uczestnictwo w omawianiu ze scenografem lub jego asystentem dokumentacji technicznej (projektów) peruk i charakteryzacji,
  • uzgadnia stosowane materiały,
  • opracowuje technologię produkcji, nadzoruje i bierze udział w niej,
  • prowadzi podręczny magazynek, opracowuje kosztorysy oraz zestawienia materiałowe (wraz z organizacją ich realizacji),
  • organizuje i bierze udział w toku prac związanych z przygotowaniem obsługi i obsługa spektakli O.B.
  • ustala i nadzoruje prace w podległej komórce,
  • odpowiada za punktualną i prawidłową charakteryzację artystów,
  • kontroluje rozdział środków charakteryzacji,
  • ustala i przeprowadza konserwację, naprawy i przeróbki peruk , zarostów i innych środków charakteryzacji,
  • dba o prawidłowy sposób przechowywania peruk i innych środków charakteryzacji,
  • prowadzenie inwentarzowej książki peruk , zarostów i innych środków charakteryzacji,
  • w czasie trwania spektaklu wykonuje polecenia prowadzącego spektakl inspicjenta,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z działalnością Opery;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie- średnie lub zasadnicze zawodowe o profilu perukarsko- fryzjerskim lub charakteryzatorskim,
  • Praktyka zawodowa - pięć lat pracy na stanowisku charakteryzatorki,
  • Wymagania dodatkowe – obsługa komputera.

Wybranym kandydatom oferujemy:

pracę w dynamicznym zespole, w stabilnej Instytucji,

zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

szansę na rozwój i pozyskanie nowych umiejętności oraz kompetencji.

Aplikację zawierającą CV zawodowe wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: sekretariat@operabaltycka.pl, dostarczyć osobiście lub pocztą do dnia 22 grudnia 2017 r. do g. 15:00.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Opera Bałtycka w Gdańsku zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualności

15.01.2018

Ferie w Operze Bałtyckiej

Ferie już za dwa tygodnie! Opera Bałtycka proponuje spędzenie zimowego czasu kreatywnie, podczas artystycznych spotkań w operze.

zobacz wszystkie

PROJEKT I WYKONANIE PROJECT8.PL