Styczeń

Oferta pracy: bibliotekarz

28.08.2018

Oferta pracy: bibliotekarz - archiwista

Opera Bałtycka Gdańsku oferuje pracę na stanowisku bibliotekarz – archiwista (pełny etat).

Zakres obowiązków:

- zamawianie i kompletowanie materiałów nutowych,

- zaopatrywanie zespołów artystycznych w materiały nutowe,

- katalogowanie materiałów bibliotecznych,

- ewidencjonowanie zasobów materiałów bibliotecznych,

- prowadzenie korespondencji z wydawcami,

- prowadzenie archiwum Opery Bałtyckiej.

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie wyższe (w tym podstawowe muzyczne)

- znajomość programów nutowych,

- umiejętność czytania nut,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- umowę o pracę (pełny etat),

- świadczenia socjalne,

- pracę pełną wyzwań zawodowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 września 2017 r.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych w plikach opisanych imieniem
i nazwiskiem kandydata na adres e-mail: sekretariat@operabaltycka.pl oraz magdalena.kaczorowska@operabaltycka.pl.

Aktualności

15.01.2018

Ferie w Operze Bałtyckiej

Ferie już za dwa tygodnie! Opera Bałtycka proponuje spędzenie zimowego czasu kreatywnie, podczas artystycznych spotkań w operze.

zobacz wszystkie

PROJEKT I WYKONANIE PROJECT8.PL