Sierpień

Kontakt

Opera Bałtycka w Gdańsku                                

aleja Zwycięstwa 15, 80-219 Gdańsk

telefon – centrala 58 763 49 12-13
fax 58 763 49 14
e-mail sekretariat@operabaltycka.pl

Biuro Obsługi Widzów

Kamila Borkowska (kierownik)

telefon 58 763 49 12/13 w. 342
58 350 06 15
e-mail kamila.borkowska@operabaltycka.pl

Rezerwacje grupowe

Anna Juszczak

e-mail: anna.juszczak@operabaltycka.pl

Kasa biletowa

telefon 58 763 49 12/13 w. 342
58 763 49 06
e-mail kasabiletowa@operabaltycka.pl

Kasa biletowa czynna:

wtorek - piątek 12.00 - 19.00
sobota 14.00 - 19.00
niedziela i święta dwie godziny przed spektaklem

Sekretariat

Marta Romanowska

telefon 58 763 49 09
e-mail sekretariat@operabaltycka.pl

Dyrekcja

58 763 49 09

Dyrektor 

Warcisław Kunc

e-mail: sekretariat@operabaltycka.pl

Z-ca dyrektora ds. organizacyjnych i administracji

Celina Zboromirska-Bieńczak

e-mail: celina.bienczak@operabaltycka.pl

Z-ca dyrektora ds. technicznych i inwestycji

Mariusz Napierała

e-mail: mariusz.napierala@operabaltycka.pl

Koordynacja pracy artystycznej

telefon 58 763 49 12/13 w. 337

Magdalena Kaczorowska (kierownik)

e-mail: magdalena.kaczorowska@operabaltycka.pl

Zygmunt Żabiński

e-mail: zygmunt.zabinski@operabaltycka.pl

Promocja

58 763 49 12/13 w. 336

 58 763 49 12/13 w. 335

Katarzyna Gigiewicz (p.o. kierownika działu promocji, social media)

e-mail: katarzyna.gigiewicz@operabaltycka.pl

Anna Niwinska (reklama)

e-mail: anna.niwinska@operabaltycka.pl

Ryszard Szczeszak (wydawnictwa)

e-mail: ryszard.szczeszak@operabaltycka.pl

Edukacja

telefon 58 763 49 12/13 w. 338

Aleksandra Filipek

e-mail: aleksandra.filipek@operabaltycka.pl

Wynajmy

telefon 58 763 49 12/13 w. 343

Karolina Maj

e-mail: karolina.maj@operabaltycka.pl

Kadry

Elżbieta Ortman (kierownik)

telefon 58 763 49 07
58 763 49 12/13 w. 315, 316
e-mail: elzbieta.ortman@operabaltycka.pl

Księgowość

58 763 49 12/13 w. 318, 319

Elżbieta Hałuszczak (p.o. pełnomocnik dyrektora ds. finansowych)

e-mail: elzbieta.haluszczak@operabaltycka.pl

Alina Zboińska (kierownik)

e-mail: alina.zboinska@operabaltycka.pl

Archiwum

Lucyna Stolarek

telefon 58 763 49 12/13 w. 323
archiwum@operabaltycka.pl

Wypożyczalnia kostiumów

Grażyna Michalska
tel. 58 763 49 12/13 w. 393
tel. kom. 502 736 818

e-mail: kostiumy@operabaltycka.pl

Aktualności

11.08.2017

Repertuar 2017/2018

Mamy przyjemność ogłosić pierwsze spektakle sezonu francuskiego 2017/2018. Zapraszamy i zachęcamy do rezerwacji biletów.

zobacz wszystkie

PROJEKT I WYKONANIE PROJECT8.PL

STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w COOKIES. Pozostając na stronie godzisz się na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.