Kwiecień

Obsady archiwalne:

Czarodziejski flet

Wolfgang Amadeusz Mozart

Zgodnie z zapowiedziami proponujemy trzecią część tryptyku mozartowskich arcydzieł. Po Don GiovannimWeselu Figara kolej na najbardziej tajemnicze dzieło. Pozornie jest lekkim singspielem o przygodach poszukiwaczy uprowadzonej księżniczki. W rzeczywistości jest wspaniałą poetycką wariacją o świecie bez Boga, w którym ludzie sami ustanowili system wartości i próbują wśród codziennych radości i trosk bronić tego systemu i nadać mu sens, a jednocześnie nadać sens własnemu kruchemu życiu. Pozornie jest to ironiczna opowieść o masonerii – jej pięknie i śmiesznostkach, ale pod nią znajdziemy wyznanie, że prawdziwa mądrość człowieka nie kryje się w tajemnych księgach i obrzędach, tylko w miłości i prostych chwilach ulotnego szczęścia. Nasz hołd wobec genialnego kompozytora będzie i tym razem polegał na najwyższej, na jaką stać nasz zespół, staranności w zrealizowaniu jego partytury.

Obsada

17.09.2010
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoJacek Jaskuła
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyAleksandra Buczek
SarastroPiotr Nowacki
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Lempa
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent José Maria Florêncio

Obsada

18.09.2010
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoJacek Jaskuła
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyEdyta Piasecka
SarastroPiotr Nowacki
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Lempa
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent José Maria Florêncio

Obsada

19.09.2010
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoRobert Gierlach
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyAleksandra Buczek
SarastroPiotr Nowacki
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Lempa
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent José Maria Florêncio

Obsada

11.12.2010
TaminoAleksander Kunach
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyAleksandra Buczek
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIJoanna Cortes
MonostatosŁukasz Wroński
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIKarol Bartosiński
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent José Maria Florêncio

Obsada

12.12.2010
TaminoAleksander Kunach
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyAleksandra Buczek
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIJoanna Cortes
MonostatosŁukasz Wroński
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIKarol Bartosiński
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent José Maria Florêncio

Obsada

14.12.2010
TaminoAleksander Kunach
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyAleksandra Buczek
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIJoanna Cortes
MonostatosŁukasz Wroński
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIKarol Bartosiński
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent José Maria Florêncio

Obsada

15.12.2010
TaminoAleksander Kunach
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyAleksandra Buczek
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIJoanna Cortes
MonostatosŁukasz Wroński
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIKarol Bartosiński
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent José Maria Florêncio

Obsada

05.05.2012
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyTatiana Hempel
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Łukasz Borowicz

Obsada

06.05.2012
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyTatiana Hempel
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Łukasz Borowicz

Obsada

08.05.2012
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyTatiana Hempel
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IJaryna Kuzmych
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IITaras Kuzmych

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Łukasz Borowicz

Obsada

02.12.2012
TaminoAleksander Kunach
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyAleksandra Kubas-Kruk
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Michał Klauza

Obsada

04.12.2012
TaminoAleksander Kunach
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyAleksandra Kubas-Kruk
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Michał Klauza

Obsada

05.12.2012
TaminoAleksander Kunach
PapagenoRobert Gierlach
PaminaAnna Mikołajczyk
Królowa NocyAleksandra Kubas-Kruk
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaJulia Iwaszkiewicz
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Michał Klauza

Obsada

17.05.2013
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoDariusz Machej
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyAleksandra Kubas-Kruk
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosŁukasz Wroński
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaBarbara Gutaj-Monowid
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Łukasz Borowicz

Obsada

18.05.2013
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoDariusz Machej
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyAleksandra Kubas-Kruk
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosŁukasz Wroński
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaBarbara Gutaj-Monowid
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Łukasz Borowicz

Obsada

19.05.2013
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoDariusz Machej
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyAleksandra Kubas-Kruk
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosŁukasz Wroński
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaBarbara Gutaj-Monowid
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Łukasz Borowicz

Obsada

14.03.2015
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoRobert Gierlach
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyKatarzyna Oleś-Blacha
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaKarolina Karcz-Sołomin
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Noam Zur

Obsada

15.03.2015
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoRobert Gierlach
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyKatarzyna Oleś-Blacha
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaKarolina Karcz-Sołomin
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Noam Zur

Obsada

21.03.2015
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoRobert Gierlach
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyAleksandra Resztik
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaKarolina Karcz-Sołomin
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Noam Zur

Obsada

22.03.2015
TaminoAdam Zdunikowski
PapagenoRobert Gierlach
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyAleksandra Resztik
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIIJan Monowid
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaKarolina Karcz-Sołomin
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz Bałtycki Teatr Tańca, Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Noam Zur

Obsada

05.02.2016
TaminoAleksander Kunach
PapagenoDariusz Machej
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyKatarzyna Oleś-Blacha
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaKarolina Sołomin
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz
Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Friedrich Haider

Bałtycki Teatr Tańca

Obsada

06.02.2016
TaminoAleksander Kunach
PapagenoDariusz Machej
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyKatarzyna Oleś-Blacha
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaKarolina Sołomin
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz
Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Friedrich Haider

Bałtycki Teatr Tańca

Obsada

07.02.2016
TaminoAleksander Kunach
PapagenoDariusz Machej
PaminaIngrida Gapova
Królowa NocyKatarzyna Oleś-Blacha
SarastroDaniel Borowski
Dama IAnna Fabrello
Dama IIMonika Fedyk-Klimaszewska
Dama IIIKarolina Sikora
MonostatosKrzysztof Kur
Chłopiec IAnna Michalak
Chłopiec IIPiotr Łykowski
Chłopiec IIITomasz Raczkiewicz
MówcaPiotr Nowacki
PapagenaKarolina Sołomin
Zbrojny IWitalij Wydra
Zbrojny IIRafał Sambor

oraz
Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej
dyrygent Friedrich Haider

Bałtycki Teatr Tańca

Aktualności

18.04.2018

Kasa biletowa nieczynna - 18.04.2018 (środa)

Z przyczyn technicznych dnia 18 kwietnia 2018 roku kasa biletowa będzie nieczynna.

zobacz wszystkie

PROJEKT I WYKONANIE PROJECT8.PL

STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w COOKIES. Pozostając na stronie godzisz się na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.